שירותי המשרד

עיצוב פנים – לקוחות פרטיים
כמפורט בדף הפרופיל, בין לקוחותינו אנשים פרטיים שרכשו דירת מגורים/בית מגורים צמוד קרקע מן הקבלן או דירה יד שנייה/בית פרטי וחפצים לערוך בהם שינויים על מנת שתהיה הרמוניה בין החזון שיש להם לנגד עיניהם לבין המציאות. עבורם אנו מתכננות ומעצבות את פנים הדירה או הבית.
בעבודתנו באים לידי ביטוי הקווים הנקיים, שיק ואלגנטיות, אסתטיקה, איזון צבעוני ותוצר סופי עם הרמוניה וזרימה. כמו כן, חשובות מבחינתנו לא פחות הפרקטיות והנוחות מבחינת החיים וההתנהלות בבית/בדירה ביום שאחרי השיפוץ והבנייה.

עיצוב פנים – לקוחות עסקיים
לא אחת ניקרות בפנינו ההזדמנויות לעצב ולתכנן את פנים החלל העסקי עבור לקוחותינו העסקיים. אנו עושות זאת תוך שאנו מקפידות לייחד אותם ולבדל אותם מן המתחרים ולגרום להם להתבלט על רקע הנוף הכללי. מתכננות ומעצבות אותם כך שיזמינו את הציבור הרחב לפקוד אותם.

ייעוץ ראשוני/ כללי
רכשתם דירה/בית. אתם חפצים בייעוץ ראשוני כללי. סיוע בזיהוי חולשות וחוזקות של החללים השונים, תוך גיבוש של רעיונות, המלצות וכיוונים כלליים בנוגע לאפשרויות העומדות לרשותכם. הייעוץ מתבצע על בסיס תכניות קיימות ופגישה במקום.

הום סטיילינג
הכל עניין של טיימינג בחיים. רצה הגורל ודרכינו הצטלבו אחרי שבניתם, אחרי ששיפצתם וכל שנותר כעת לעשות הוא להלביש את החלל בשכבה האחרונה, שכבת התכשיט: נסייע לכם בבחירת גופי תאורה, טפטים, פריטי ריהוט ואביזרים שיוסיפו את הטאץ' הסופי למראה של הבית.

הדמיות
אין טוב ממראה עיניים ולעתים קשה לנו לדמיין כיצד הרצונות שלנו, כיצד הרעיונות שלנו, כיצד התכניות המשורטטות על הנייר ייראו במציאות הלכה למעשה. בדיוק בשביל זה נועדו ההדמיות. הדמיות ממוחשבות הופכות את החיים שלנו לקלים יותר וחוסכות לנו זמן ועלויות באופן ניכר. כמו כן,הן יהוו עבורנו כלי עזר בבואנו להתאים ולבחור את חומרי הגלם והצבעים.